Wyniki konkursu ,, Mieszko książę Polski został ochrzczony”

Szanowni Państwo!

z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki

konkursu plastyczno- literackiego

,,Mieszko książę Polski został ochrzczony”

Laureaci konkursu plastycznego:

Kategoria klasy IV – VI

I miejsce:

Weronika Geldarska

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekunowie: Katarzyna Nowak, Joanna Godurowska, Joanna Kulas, Agnieszka Świerczek- Szczech

II miejsce: Olga Kalińska

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Małej Nieszawce

Opiekun: Teresa Grzankowska

III miejsce: Natalia Lewandowska

Zespół Szkół w Lubiczu

Opiekunowie: Katarzyna Nowak, Joanna Godurowska, Joanna Kulas, Agnieszka Świerczek- Szczech

Kategoria gimnazjum

I miejsce: Dorota Matecka

Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Brąchnowie

Opiekun: Marzanna Piórkowska

II miejsce: Aleksandra Winiarska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance

Opiekun: Stanisława Kardas

III miejsce: Julia Szczukowska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance

Opiekun: Stanisława Kardas

Wyróżnienia:

Maria Rumianek

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta Nr 5 w Toruniu

Opiekun: Iwona Wasilewska

Laura Sadowska

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Małej Nieszawce

Opiekun: Teresa Grzankowska

Leon Klebba

Szkoła Podstawowa im. Pabla Nerudy Nr 11 w Toruniu

Opiekun: Henryk Składanowski

Oliwia Pucka

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekunowie: Katarzyna Nowak, Joanna Godurowska, Joanna Kulas, Agnieszka Świerczek- Szczech

Julia Hopke

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekunowie: Katarzyna Nowak, Joanna Godurowska, Joanna Kulas, Agnieszka Świerczek- Szczech

Dawid Szymkowiak

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta Nr 5 w Toruniu

Opiekun: Iwona Wasilewska

Patrycja Dynas

Szkoła Podstawowa w Łążynie

Opiekun: Dorota Anszperger

Dominika Woszczyna

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekunowie: Katarzyna Nowak, Joanna Godurowska, Joanna Kulas, Agnieszka Świerczek- Szczech

Karolina Mikut

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta Nr 5 w Toruniu

Opiekun: Iwona Wasilewska

Wojciech Sobociński

Szkoła Podstawowa im. Pabla Nerudy Nr 11 w Toruniu

Opiekun: Henryk Składanowski

Karolina Kramer

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekunowie: Katarzyna Nowak, Joanna Godurowska, Joanna Kulas, Agnieszka Świerczek- Szczech

Natalia Czajkowska

Szkoła Podstawowa w Łążynie

Opiekun: Dorota Anszperger

Laureaci konkursu literackiego

Kategoria klasy IV – VI

I miejsce:

Dominika Szefler

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sławkowie

Opiekun: Magdalena Griner – Pawłowska

II miejsce:

Julia Noworacka

Szkoła Podstawowa im. im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży

Opiekun: Dorota Dembek

III miejsce:

Julian Szwechowicz

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kujota w Wybczu

Opiekun: Anna Tyburska

Wyróżnienia:

Julia Łużny

Szkoła Podstawowa w Gronowie

Opiekun: Dorota Reiwer

Monika Sergiel

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kujota w Wybczu

Opiekun: Anna Tyburska

Martyna Łasińska

Szkoła Podstawowa w Gronowie

Opiekun: Dorota Reiwer

Marta Prowadzisz

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kujota w Wybczu

Opiekun: Anna Tyburska

Karolina Janowska

Szkoła Podstawowa im.prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży

Opiekun: Dorota Dembek

Julia Dundelska

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sławkowie

Opiekun: Magdalena Griner – Pawłowska

Dawid Szymkowiak

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta Nr 5 w Toruniu

Opiekun: Małgorzata Szatkowska

Olga Targowska

Szkoła Podstawowa w Gronowie

Opiekun: Dorota Reiwer

Wiktor Sulka

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kujota w Wybczu

Opiekun: Anna Tyburska

Wiktoria Ćwik

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kujota w Wybczu

Opiekun: Anna Tyburska

Izabela Rabant

Szkoła Podstawowa im. kpt. Jana Drzewieckiego nr 3 w Toruniu

Opiekun: Danuta Daszkowska

Kategoria gimnazjum

I miejsce:

Agnieszka Jabłońska

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekun: Ewa Brzuskiewicz-Żychska

II miejsce:

Julia Wieczerzak

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekun: Ewa Brzuskiewicz-Żychska

III miejsce:

Dominika Sztonyk

Zesół Szkół im. Tony’ego Halika Nr 34 w Toruniu

Opiekun: Hanna Sztuka

Wyróżnienia:

Zofia Wróblel

Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu

Opiekun: Ewa Brzuskiewicz-Żychska

Martyna Katlewska

Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Łubiance

Opiekun: Magdalena Herzog

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił

w konkursie.

O uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień

Laureaci konkursu zostaną poinformowani przez Organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *